04.02.2019 21:41

Členské příspěvky na rok 2019

Vážení rodiče,

roční poplatek za cvičení sestává z části oddílové a části členské. Sokolský příspěvek stanovuje brněnská Sokolská župa. Členský poplatek zahrnuje platnost členství v Sokole a pojištění na vyhlášených akcích této organizace obecně v kalendářním roce. Jednotlivé oddílové příspěvky utvářejí požadavky trenérů konkrétních oddílů, a část nákladů na provoz zařízení jednoty Sokola.

Poplatek oddílu Sportovní všestrannosti  není žádnou svojí částí odměna trenérovi. Jde na  krytí zlomku nemalých provozních nákladů tělocvičny (elektřina, voda, plyn, úklid, vybavení, opravy, předepsané revize, atd.)

Pro žáky byla schválena sleva oddílového příspěvku, pokud bude uhrazeno do konce února.

A = sokolský členský příspěvek: 200Kč/r

B = zlevněný  oddílový poplatek 500Kč/rok za 1,5hodiny týdně. Částku je třeba uhradit do konce února, později nebude započítána sleva.

CELKEM  A+B  se slevou = 700.-Kč  (do konce února)

CELKEM  A+B  bez slevy  = 1000,.Kč

Příspěvek je na celý kalendářní rok 2019