21.08.2020 16:57

Rezervace členství pro stávající členy

Pázdniny se chýlí ke konci a nám se kupí nové poptávky na členství v oddílu Sportovní všestrannost žáci. Počet uchazečů přesahuje možnosti stanovené pro udržení kvality.

Proto prosíme, o spolupráci a podle vašeho rozhodnutí zarezervujte nebo zrušte místo pro vašeho syna a našeho člena, aby bylo zřejmé, kolik míst lze obsadit novými zájemci.

Stávající člen, který nebude  do KONCE SRPNA zarezervován, tak jeho místo bude postoupeno novému členovi.

Pro nedostatek trenérů nemáme dorostenecký oddíl. Členové, kteří přesáhli, nebo dosáhnou 15 let, by správněli z oddílu odejít.

Nicméně věřím, že nějak to společně zvládnem a pro tyto chlapce se pokusím  vytvořit třetí skupinu.

Pokud se podaří rozšířit středeční cvičení už od 14 hodin nebo 14,30  tak vzniká možnost pro všechny členy přes 15 let pokračovat.

Záleží na školních rozvrzích, zda budou mladší členové schopni přicházet dříve než doposud.

Oznámení o pokračování členství oddíle

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: