07.06.2019 13:42

Sjíždění Jihlavky v neděli 23.6.

23.6. bude přehrada v Mohelnu pouštět vodu pro vodáky -  v čase od 8 do 12 hod.

Pojede se od hráze u Mohelna do Ivančic. Celková délka úseku 23Km. Na zvoleném úseku jsou  4 sjízdné jezy,  mírné peřejky v délce asi 4-5 Km. Obtížnost zvolené trasy ve vodácké klasifikaci je VW I. To znamená sjízdné i s otevřenou lodí, i pro mírně pokročilé. Vhodné jako první křest.

Vaši předchůdci to zvládli - foto ZDE

Tato akce nemůže být v rámci oddílu, protože se nepodařilo zajistit předepsané parametry , dalším instruktorem. Pojedeme sice pohromadě pod mým dohledem,ale nemohu v jednom prokázat neustálou kontrolu celé skupiny na proudící vodě.Větší problém v tom s ukázněnými členy ale nevidím.

Kdo by se chtěl zúčastnit, tak se přihlaste. Předpokládám jistou dávku samostatnosti. Přivítal bych i spolupráci s rodiči, protože na místo srazu se musíte dopravit beze mne. Na vodě s námi budou ještě dva další pokročilí vodáci dospěláci, kteří jsou ochotni pomoci s dohledem během plavby.

DOMLUVTE SI DVOJICI PODLE SVÉHO VÝBĚRU !

SRAZ.23.6.  9:15 Mohelno autobusová zastávka VIZ FOTKA. Zde bych na vás čekal a odtud už  společně i se mnou pokračujeme pěšky.

SPOJENÍ TAM : z Brna VLAKEM 7:54 do Tetčic, přestup na Bus linka 101 příjezd do "Mohelno autobusová zastávka" v 9:13 a potom už se mnou pěšky, přjemnou procházkou 3,5 Km až k hrázi VIZ MAPA. Příprava lodí, svačina, vyčurat, pomodlit a jedem.

SPOJENÍ ZPĚT: vlakem. Čas odjezdu podle rychlosti plavby. Odhadem kolem 16té hodiny. Vlak z Ivančic jede odpoledne každou hodinu.

Každý by si v Brně v sobotu vyzvedl pádlo, helmu a vestu. Lodě by byly nachystány pod hrází v Mohelnu.

Jízdné do 150 KČ. Jídlo a pití podle vlastních potřeb.

Pro rezervaci místa v lodi je připraven sloupeček vlevo. Termín rezervace nejpozději do 18.6. 12:00 hod

Privátní akce - sjíždění řeky Jihlavky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: