15.03.2021 21:46

UDRŽENÍ ČLENSTVÍ PRO ROK 2021

Vážení rodiče,

v odstavci níže přeposílám dopis starostky Sokola. Na vysvětlenou předesílám: Roční poplatek sestává z části oddílové a části členské. Členský poplatek zahrnuje roční  platnost členství v Sokole. Oddílový poplatek je zlomek na krytí provozních nákladů tělocvičny (elektřina, voda, plyn, úklid, vybavení, opravy, předepsané revize, atd.). Protože se necvičí a tělocvična nepoužívá, tak oddílové příspěvky se komínský Sokol rozhodl nevybírat.

Členské příspěvky pro členy oddílu Sportovní všestrannosti, narozeni v roce 2003 a mladší, platí za roční členství 200 Kč. Při neuhrazené členské známce členství po datu 15.4.2021 zaniká.

Pro případné obnovení členství je nutno při vyhlášeném zápisu nových členů do oddílu podat  přihlášku novou, nicméně s nezaručeným výsledkem.

Kdo chce zachovat svoje členství  pro rok 2021, lze to provést jednoduše bezhotovostním bankovním převodem na č.účtu:

670100-2204871763/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno člena. Nejpozději do konce prodlouženého termínu 15.4.2021.

Je víc než jasné, že to co prožíváme se zapíše do dějin celé planety a věřím, že většina nás, co nerozhodujeme o věcech veřejných, se s tím vypořádáme se ctí.

Srdečně všechny zdravím
Vlastimil Weiss

Nazdar sestry a bratři,

obracím se na všechny cvičitele, trenéry a vedoucí oddílů s výzvou, aby kontaktovali své členy a požádali je o dobrovolné zaplacení členských příspěvků na tento rok.
Situace s Coronavirem se nelepší, a kdy začneme cvičit a trénovat není jasné. Nemáme žádné příjmy z této činnosti, ani z pronájmu tělocvičny, ale platby za energie, opravy, revize, údržbu budovy a různé jiné poplatky nepočkají. Až se vám podaří nějaké peníze vybrat, dejte mi vědět, známky za 200 a 500 Kč mám k dispozici a můžu je vydat proti seznamu platících. Někteří členové se už sami ozvali, že chtějí platit. Je potřebné zachovat členskou základnu. Na způsobu platby se dohodneme.
Snad se situace zlepší a začneme ve 2. pololetí cvičit, vybrali bychom následně i příslušné oddílové příspěvky.

Děkuji za pochopení mimořádné situace a těším se na vaši odezvu.