13.09.2019 11:49

Zahájení tréninků 2019-20

Pravidelné cvičení začne Už v nových setavách ve středu 25.9. v obvyklé časy.  Jak jsem zmínil o prázdninách, tak chlapci od 11ti let se posunou do starší skupiny od 16,30. Seznam členů nové skupiny (která přijde v 16,30) starších naleznete niže. Z této skupiny pláuji vyčlenit později nejstarší hochy do skupiny třetí. To však záleží na dohodě mezi ostatními oddíly, zda jsou schopni se posunout tak, aby se vytvořilo místo v pondělí odpoledne. Zatím je to ve fázi jednání, nicméně uvedený seznam už  platí.

Ostatní členové neuvedení v seznamu (mladší jedenácti let), pokračují v první, nejmladší skupině(od tří hodin) beze změny

Návštěva nových zájemců je z organizačních důvodů možná jen na pozvání. Budu je zvát postupně, podle pořadí přihlášení.

Seznam členů nové skupiny která přijde v 16,30

Petr Ko
Tadeáš P
Tomáš R

Na všechny se už těším, těšte se:-)

Vlastimil Weiss

PS

na čísle 604 475 266 je vadná  SIM karta. Až do výměny se mi bohužel  nelze dovolat.