NEZKUSÍŠ - NEVÍŠ

Pro velký zájem jsme byli nuceni v roce 2012 oddíl rozdělit na dvě skupiny.

V první skupině od 15 hodin jsou většinou mladší chlapci. Program je ve své hlavní části téměř identický jako ve skupině druhé. Nastavené parametry jsou však nižší. Nutno však podotknout, že  mladší hoši mají v některých ohledech lepší výsledky chlapci než starší.

Skupina následující od 16,30 dostává o něco věší zátěž na fyzickou kondici i sílu. Více času se věnuje i sebeobraně a přiměřeně náročněnjším prvkům.

Nové zájemce po dohodě pozveme i s rodiči do některé hodiny v sokolovně. Zde se mohou zúčastnit  a okusit naše cvičení. Pokud si navzájem vyhovujeme, tak zájemce obdrží přihlášku. Po jejím vypsání a odevzdání trenérovi spolu s fotografií je vystavena průkazka, do které se nalepují roční členské známky a tím se prodlužuje její platnost.

Roční poplatek za cvičení se skládá z části oddílové a části členské.

Členský poplatek zahrnuje evidenci členství v Sokole a možnost využívání slev pro členy Sokola, na vyhlášených akcích této organizace.

Oddílový poplatek je  zlomek na krytí nemalých provozních nákladů tělocvičny (elektřina, voda, plyn, úklid, vybavení, opravy, předepsané revize, atd.). Sokol Komín poskytuje na oddílový poplatek dětem slevu.

Trenér prezentovanho oddílu Sportovní všestrannosti řadu let  pracuje bezúplatně a ve svém volném čase.  Vyžaduje však kromě  fyzických předpokladů chuť do sportování a přiměřenou kázeň.

Jako nový zájemce se prosím zapište do formuláře v levém sloupečku.

Po vypsání formuláře "Zájem o členství" budete vyrozuměni, kdy a kam se můžete dítětem dostavit.

Podrobnější informaci naleznete v sekcíh:

"OTÁZKY" , "O NÁS", "AKTIVITY" . nezapomeňte si prohlédnout "FOTOALBUM"

Zájem o členství

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: