Otázky a odpovědi

Proč sportovat, učit se a hrát si s námi ?

Sokolské aktivity mají dlouholetou tradici a pohybové a obecně všestranné disciplíny jsou náplní sokolských oddílů od nepaměti. Náš oddíl Všestrannost Sokol Brno - Komín je veden zkušeným lektorem s dlouholetou praxí v oblasti sportu a vzdělávání dětí a mládežeAktivity v našem oddílu žákovské všestrannosti jsou velmi užitečné a název Všestrannost naprosto odpovídá naší náplní a výsledkům našeho snažení.

—————

Co nabízí žákovský oddíl Sokol Brno- Komín VŠESTRANNOST ?

 Žákovský oddíl Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí provázaný  program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni. Všestrannost je podmínka pro objevování talentu v každém z nás. Vyzkoušíte různé aktivity abyste porozumněli co je pro Vaše děti nejlepší, v čem tkví jejich přednosti a kde je potřeba zapracovat.

—————

Jak dosáhnout VŠESTRANNOSTI u našich dětí ?

 Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity ( sebeobrana , střelba na cíl, vodácký výcvik, horolezectví, gymnastika, příroda ... atd. ).

—————

Je to pouze pro chlapce nebo i pro děvčata ?

O založení dívčího oddílu usilujeme už delší dobu. Dali jsme kromě letáčků informaci o této možnosti i do  místního Zpravodaje. Počet zájemců však zatím není takový, abychom pro ně mohli vymezit časový prostor v tělocvičně. Kdo však  budete mít zájem, ozvěte se na některý z kontaktů. Zájemkyně si evidujeme a jakmile jich bude potřebný počet, tak je vyrozumíme. Snažíme se vyjít vstříc každé dobré snaze. 

—————

Je možnost se někde nezávazně podívat nebo se zůčastnit cvičení ?

Po dohodě nabízíme možnost nezávazné prohlídky, nebo i účasti  cvičení (tepláky, tričko a tenisky). 

Přijď s podívat a  potom se rozhoduj - Těšíme se na tebe :o)

Sokol Brno - Komín Všestrannost - žáciSvratecká 11
624 00, Brno - Komín

tel: 604 475 266      

—————