Články

14.05.2020 14:23

Rozdělení skupin na vodu

Rozdělení skupin na vodu dne 27.5.2020 Na každou další středu na vodě je třeba, aby jste si ve sloupci vlevo zarezervovali místo v lodi. Nejpozději vždy do  úterý poledne tedy do 12:00hod. Později už je...

Celý článek

—————

26.01.2020 12:51

BODOOVÁNÍ

Celý článek

—————


7.4.2020

Ahoj kluci sokolíci,

I když tomu asi nebudete moc věřit, tak vězte, že situace, kterou prožíváte se bude jednou učit v dějepisu. Tak jako já dnes mohu popsat, jaké to bylo za ruské okupace našeho státu v roce 1968, tak stejně vy, budete vyprávět svým dětem jaké to bylo za světové pandemie v roce 2020, když jste nemuseli do školy. I proto se prosím chovejte rozumně, protože máte zodpovědnost nejen za sebe, ale i za všechny svoje blízké. Máte plno volného času.  Každý z nás – tedy i z vás může být velmi užitečný.

Nezapomeňte sportovat, můžete uplatňovat naše rozcvičky i pro rodiče. Protože dynamika přenosu na Moravě i v republice pomalu klesá, můžete jednotlivě nebo se svou rodinou trénovat už i venku.

Co se vašeho sportovního oddílu i týká, tak bych chtěl v květnu vámi začít trénování na vodě. Možná budou určitá omezení, co se týká šatny a podobně, ale věřím, že do té doby (pokud se budeme všichni chovat zodpovědně) se situace ještě více zlepší.

Sportuje-trénujte Těší se

Vlastík


Přihlášení na cvičení o prázdninách v prosinci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: