17.07.2022 12:17

POKYNY PRO ODJEZD NA DUNAJEC

Jedna malá změna a několik doplňujících informací na základě dotazů.

Čtvrteční nakládání vašich zavazadel, výběru vest, pádel a helem JE ČASOVĚ POSUNUTO MEZI 17 – 17,30 čtvrtek zůstává.

Kdo by si chtěl něco koupit (vodotěsné pytlíky na doklady či foťák, vodácké boty atd., tak přijďte o něco málo dříve.

1.   S největší pravděpodobností se tentokrát nebudeme s táborem přesouvat, ale zůstaneme po celou dobu na jednom místě (Červený kláštor).

2.   Počítejte s tím, že se tam platí eury.

3.   V okolí kempu údajně není bankomat.

4.   Platební karty by měly normálně fungovat.

5.   Roaming - podle vašeho operátora.

6.   Po cestě bude zastávka na oběd až na slovenské straně(asi Ružomberok)

7.   V místě kempu je možné navštívit muzeum (Kartuziánský klášter).

Vstupné ZDE

ČTVRTEK 28.7.2022 nakládací den pro Dunajec.

Od 14:00 do 17:30 loděnice Water element  Budou se nakládat lodě, vodácké vybavení  a veškerá i vaše zavazadla. V pátek se jen nasedne a odjede.

1. každý si ve čtvrtek 28.7. přinese svá veškerá zavazadla - kromě pití a svačiny na cestu.

2. každý si vybere vestu, helmu a pádlo Vše se hned naloží a pomíchá na jednu hromadu. (vezměte si mašličky nebo provázky pro označení svého kusu).

• PÁTEK 29.7.2022 SRAZ  7:00 ODJEZD 7:15

• Jízda minimálně 5hodin.
  • První společné jídlo bude pátek večeře
  • Návrat úterý 2.8.2022 pozdní odpoledne.
  •
  • Sledujte počasí a teploty, je třeba myslet na to, že budeme pod Tatrami a teploty vody i vzduchu se od Brněnska mohou lišit, je dobré si přizpůsobit vybavení.
  • Na svačiny po cestě se může vzít společný pytel nebo sud, ale je dobré svůj na věci do lodě.
  • Nezapomeňte že v celé oblasti se platí EURy.

Na všechny se těším
Ahoj Vlastík