Proč s námi ?  Informace o nás

 

Proč   ►►

      Sokolské aktivity mají dlouholetou tradici a pohybové a obecně všestranné disciplíny jsou náplní sokolských oddílů od nepaměti. Náš oddíl Všestrannost Sokol Brno - Komín je veden zkušeným lektorem s dlouholetou praxí v oblasti sportu a vzdělávání dětí a mládeže. Aktivity v našem oddílu žákovské všestrannosti jsou velmi užitečné a název Všestrannost naprosto odpovídá náplni a výsledkům našeho snažení.

Co       ►► 

       Žákovský oddíl Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí provázaný  program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni. Všestrannost je podmínka pro objevování talentu v každém z nás. Vyzkoušíte různé aktivity abyste porozumněli co je pro Vaše děti nejlepší, v čem tkví jejich přednosti a kde je potřeba zapracovat.

Jak      ►►

      Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, horolezectví, příroda ... atd. ).

Kde     ►►

       Sokol Brno - Komín - Tělocvična ( u lávky) zastávka "Svratecká"  ( tram.č. 1, 11. 3. Trol. 36,30) viz. Kontakt

Kdy      ►►

        Každou středu mezi 14,00 až 18 hod.

Kdo      ►► 

Z důvodu velkého zájmu je pravděpodobné, že oddíl budeme nuceni rozdělit na tři skupiny.Kategorie mladších a začínajících od  15,00 do 16,30. Kategorie starších od 16,30 do 18,00 nejstarší členové  ve čtvrtek o18,30 - 19,30.

Zač       ►►

        spolupráce s organizacemi, které mají ve svém programu „Sport pro všechny“, motivuje k vytvoření podmínek na základě nezištné činnosti trenéra či lektora. 

PRŮMĚRNÁ CENA je v porovnání s jinými kroužky až směšně nízká:

 Žákovská zlevněná členská známka na kalendářní rok +  režie (světlo,teplo, nářadí, voda, úklid...)počítáno 1hodina týdně, dohromady za kalendářní rok cca asi 900-1000Kč.

 

 

  Po dohodě   nabízíme možnost nezávazné prohlídky, nebo i účasti  cvičení (tepláky, tričko a tenisky). 

Přijď s podívat a  potom se rozhoduj - těšíme se na tebe :o)

 

Na  žákovský oddíl všestrannosti jsme po obnově činnosti v roce 1991 čekali velmi dlouho. Ochota trpělivě a nezištně věnovat svůj volný čas nesnadné práci není dnes běžná. Navíc k vedení oddílu Sportovní všestrannosti není snadné najít  zkušené cvičitele. Zde nestačí jen píšťalka a pravidla. Program vyžaduje znalosti, přípravu a široký záběr sportovních činností.

Oddíl tak jak existuje v dnešní podobě vznikl v roce 2008 a měl  5 žáků. Zájem postupně narůstal nejen v Komíně, ale i v okolniích čtvrtích. Dnes je bohužel nutné přihlížet na to, aby nebyl překročen početní limit, protože chceme udržet současnou kvalitu a pestrost činností.

Funguje to tak, že každý nový nábor pouze doplňuje počet po horní mez. Nečastější příčnou odchodu bývá nový školní rozvrh, nová škola. Bohužel se stává, že jsme některé žáky trenér z oodílu vyloučí a to na základě jejich špatného přístupu k ostatním členům, či vlastní sebekázni.

 


Trenéři

16.06.2017 17:43

Požadavek trenéra

Trenér oddílu Sportovní všestrannosti   pracuje bezúplatně a ve svém volném čase. Vyžaduje však kromě fyzických předpokladů chuť do všestranného sportování, a přiměřenou kázeň, tak jak je ostatně  zakotvena ve stanovách Sokola.  Oddíl Sportovní všestrannosti je zájmově...

Celý článek

—————


 

/album/maxi-veseli-s-maxi-mici-/pb161088-jpg/