15.04.2023 21:30

Vodácký tréning

V rámci programu  sportovní všestrannosti probíhá pod vedením oprávněného cvičitele vodácký výcvik.

• Rozdělení skupin  Viz odkaz.
  • ČASY 15:00;16:30, JSOU ČASY NÁSTUPU DO LODÍ. v TĚLOCVIČNĚ JE TO ČAS NÁSTUPU DO TĚLOCVIČNY. Pokud se někomu stane, že přijde, už jsme s pádly a ve vestách připraveni do lodí, tak je na každém jak je schopenen to vyřešit. My jdeme do vody a nemůžeme se v programu zdržovat.
  • Přijďte dříve a počítejte s časem na převlečení a přípravu pádel a vest.
  •  Sraz, převlečení a ukončení bude v loděnici na levém břehu Svratky.Chůzí od sokolovny na Svratecké 11 směr Jundrov asi 10minut.
  • Rozdělení skupin a časy začátků určuje trenér a najdete je ZDE.
  • Program obsahuje: zásady bezpečného chování, základní a pokročilé ovládání plavidla, čtení vody, jízda v proudící vodě, záchrana a sebezáchrana.
  • Na každý tening  bude pro členy (SLOUPEČEK VLEVO) na každou středu rezervace lodi, aby bylo jasné, kolik lodí se má rezervovat a jaké budou případné dvojice. Ve vzkazu můžete napsat s kterými členy by jste chtěli být ve dvojici, nicméně rozdělení do dvojic určuje cvičitel podle své úvahy.
  • Pro vodácký výcvik jsou členové nově rozděleni do tří skupin. Odkaz na seznam je k nahlédnutí v odkazu  níže.
  • Kdo se zapomene zapsat nejpozději do předchozího dne do 12,00hodin v poledne , tak s největší pravděpodobností zůstane na břehu.
  • Od první hodiny praktická výuka na vodě. Nekázeň bude mít za následek vyloučení z tréninku bez náhrady.
  • Rozdělení do skupin s časy začátků  klikni ZDE
  • Přihláška k tisku ZDE
  •  Místo srazu je NA MAPCE ZDE
  • Další informace  NALEZNETE kliknutím ZDE.

PROSÍM O VÁŠ ZÁPIS pro středeční skupinu

NEJPOZDĚJI

DO  ÚTERÝ 6.6. 12,00hod.(poledne)  POZDĚJŠÍ  UŽ NEBUDE ZAPOČÍTÁN DO REZERVACÍ.

Rezervace na středu 28.6.UKONČENA

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

CVIČENÍ ČTVRTEK 29.6 ZRUŠENO.

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: